یک افزونه وردپرس چیست ؟

یک افزونه وردپرس چیست ؟

افزونه ی وردپرس چیست ؟

افزونه یک تکه نرم افزاری است که شامل یک گروه از توابع است که می تواند به یک وب سایت وردپرس اضافه شود. آنها می توانند قابلیت های خود را گسترش دهند یا ویژگی های جدید خود را به وب سایت های وردپرس اضافه کنند.

پلاگین های وردپرس در زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده اند و یکپارچه با وردپرس ادغام شده اند. در وردپرس، گفته ای وجود دارد که می گوید: “برای هر چیزی یک پلاگین وجود دارد“. آنها کار کاربران را آسانتر می کنند تا بدون نوشتن یک خط کد، ویژگی های خود را به وب سایت خود اضافه کنند.

هزاران افزونه وردپرس رایگان در دایرکتوری پلاگین وردپرس وجود دارد . در WPBeginner ما در مورد بهترین افزونه های وردپرس نوشتیم. ما حتی یک لیست از تمام پلاگین هایی که ما استفاده می کنیم به اشتراک گذاشتیم . گذشته از پلاگین های رایگان، تعداد زیادی از تبلیغات تجاری شگفت انگیز موجود از شرکت های ثالث و توسعه دهندگان وجود دارد.

addplugins - یک افزونه وردپرس چیست ؟

پلاگین یا افزونه های تجاری

به عنوان یک مدیر سایت، می توانید پلاگین ها را از قسمت مدیریت نصب/حذف کنید. شما همچنین می توانید آنها را با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP دانلود کنید و آنها را به صورت دستی نصب کنید.

از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق از پلاگین ها رایگان هستند، مهم است که توجه داشته باشید که آنها معمولا دارای پشتیبانی فنی نمیباشند. به همین دلیل مهم است که هنگام انتخاب آنچه که می خواهید در سایت خود نصب کنید، مراقب باشید.

اگر چه پلاگین هایی وجود دارد که بتوانند کارهایی را که می خواهید انجام دهید، برخی از آنها با کیفیت بسیار بالاتر از دیگران هستند. برای انتخاب گزینه های مناسب، شما باید سوالات زیر را از خود بپرسید :

  • چه مدت از اخرین بروزرسانی ان میگذرد؟
  • آیا با آخرین نسخه وردپرس سازگار است؟
  • آیا به سوالات مردم پاسخ میدهند ؟
  • رتبه افزونه چقدر است ؟

یک ذهنیت غلط وجود دارد که افزونه های وردپرس سایت شما را کند میکند ، این درست نیست. فقط تعدادی از آنهایی سایت شما را کند می کند. ما یک مقاله مفصل در مورد نحوه نصب چند افزونه نوشته ایم.


منبع : www.wpbeginner.com