SEO

بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که باید از آن ها استفاده کنید.(قسمت اول)

SEO

موتورهای جستجو منبع اصلی ترافیک برای بسیاری از وب سایت ها هستند. به همین دلیل اغلب کاربران به دنبال راهیی هستند که سئو سایت خود را بهتر کنند.برای این کار شما نیاز به پلاگین ها و افزونه هایی دارید که در این مقاله، ما ۹ تا از بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که SEO وب سایت شما را ارتقا می دهد در این مقاله معرفی خواهیم کرد.

۱٫ Yoast SEO

wpseo - بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که باید از آن ها استفاده کنید.(قسمت اول)

این افزونه یکی از بهترین پلاگین هایی است که توانسته بیشترین دانلود را به خود اختصاص دهد.Yoast SEO یک راه حل جامع برای تمام نیازهای سایت شما در زمینه جستجوگرها است.

این افزونه به شما اجازه می دهد تا به عنوان مطلب عنوان جستجوگرها، توضیحات متا و کلمات کلیدی متا برای هر پست و صفحه سایت خود اضافه کنید.

شما همچنین می توانید عنوان سفارشی برای سایت اصلی، آرشیو ها، دسته ها و صفحات برچسب خود بنویسید. همچنین هر زمانی که سایت را به روز رسانی می کنید، متا داده های Open Graph، نقشه های توییتر، نقشه های سایت و موتورهای جستجو پینگ را می توانید اضافه کنید.

در کل این افزونه یکی از بهترین افزونه هایی است که می توانید از آن در راستای افزایش رنک گوگل و آمدن به صفحه نخست گوگل از آن استفاده کنید. برای نصب این پلاگین به فیلم های آموزش نصب yoast SEO در هنرجو نگاهی بیندازید.

۲٫ SEMrush

semrush - بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که باید از آن ها استفاده کنید.(قسمت اول)

SEMRush یک ابزار است که کاربران آن برای جمع آوری تحلیل ها و بینش از رقیبان خود برای کمک به بهبود SEO خود استفاده می کنند.

شما می توانید در مورد کلمات کلیدی برای رتبه بندی، مکان هایی که می توانید از آن ها لینک دریافت کنید، بینش ها در مورد استراتژی های تبلیغاتی رقیب شما، و خیلی بیشتر از این موارد را در این افزونه ببینید.

SEMrush یک اشتراک پرداخت شده است و توسط هزاران نفر از متخصصان SEO در سراسر جهان استفاده می شود. این می تواند ثروت فراوان شما را فراهم کند.

۳٫ Google Keyword Planner

google keyword planner - بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که باید از آن ها استفاده کنید.(قسمت اول)

هیچ کس در این سیاره به طور دقیق و کامل نمی داند که کاربران در موتور های جست و جو چه کلماتی را جست و جو می کنند.

آیا می دانستید که با استفاده از Google Keyword Planner می توانید کلمات کلیدی یا همان کلید واژه های خود را از Google دریافت کنید.

این ابزار به صورت رایگان به تبلیغ کنندگان Google ارائه می شود و هر کسی می تواند از آن استفاده کند. هدف اصلی این پلاگین این است که کاربران کلمات کلیدی را به صورت صحیح انتخاب کنند و بتوانند بهترین نتایج را در موتور های جست و جو و کسب صفحه اول به دست بیاوند

به عنوان یک بازاریاب محتوا یا وبلاگنویس، می توانید از این اطلاعات برای پیدا کردن کلمات کلیدی با حجم جستجو بالا، علاقه مندان به تبلیغات بالا و مهمتر از همه کلمات کلیدی که می توانید به راحتی همه سایت های دیگر را بالاتر ببرید، استفاده کنید.

۴٫ KeywordTool.io

keywordtool - بهترین افزونه های وردپرس SEO و ابزارهایی که باید از آن ها استفاده کنید.(قسمت اول)

ابزار Keyword Tool یکی از بهترین ابزار جستجو رایگان کلمه کلیدی موجود در حال حاضر است. این سایت به شما اجازه می دهد به سادگی با تایپ کردن یک کلمه کلیدی، کلمات کلیدی را تولید کنید. این سایت می تواند به شما پیشنهاداتی در رابطه با کلمه کلیدی جستجو شده بدهد که این پیشنهادات از طرف گوگل بوده و معتبر است.

این پیشنهادات یک گنج اطلاعات است. گوگل تکمیل خودکار کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهد این بدان معنی است که اکثر نتایج جستجو شده در Google برای این کلیدواژه خاص هستند.

ابزار Keyword Tool کاملا رایگان است. شما می توانید از آن برای بهینه سازی محتوا در سایت WordPress استفاده کنید. همچنین به شما اجازه می دهد پیشنهادات کلمه کلیدی را از یوتیوب، بینگ و فروشگاه گوگل نیز دریافت کنید.