Hoonarjo 2.jpgd 750x480 - 5 روند برتر امنیت سایبری که باید در سال 2020 آماده شوید

۵ روند برتر امنیت سایبری که باید در سال ۲۰۲۰ آماده شوید

امنیت سایبری

 در سال ۲۰۲۰ حملات امنیت سایبری سرعت بیشتری خواهد یافت و تاکتیک ها تکامل خواهند یافت. ما همچنان با حملات بیشتری مواجه خواهیم شد که سالها ما را تهدید کرده اند ، و هنگامی که مشاغل نوآوری های جدید را پذیرفته اند ، در معرض تهدیدات جدید قرار میگیرند.

شما و تیم امنیتی شما بین تهدیدها و داده هایی که برای کسب و کار شما با ارزش تر هستند ، قرار خواهید گرفت. اما شما تنها نخواهید بود ما در این مقاله شما را با فناوری ها ، استراتژی ها و بینش هایی که به رشد کسب و کار شما کمک می کند ، آشنا میکنیم.

ما در این مقاله با بهره گیری کامل از تخصص هایمان انتظار داریم که  در سال آینده شاهد این لیست از روندهای امنیت سایبری باشیم . این سه روند برتر من برای آماده سازی در سال ۲۰۲۰ است:

مشاغل با کمبود دفاع در معرض خطر قرار می گیرند

Hoonarjo 2 - 5 روند برتر امنیت سایبری که باید در سال 2020 آماده شوید

از آنجا که سازمانها تحول های دیجیتالی را پذیرفته اند ، امکان دارند با الزامات متضاد سرعت ، راحتی ، امنیت و ریسک مواجه شوند.

مطابق نظر سنجی ، ‘بیست و سه درصد از سازمان ها می گویند که برای اکثر فن آوری های جدید ، ریسک از مزایای بالقوه تجاری بالاتر است … و ۷۹٪ از پاسخ دهندگان نظرسنجی ، ریسک سایبر را به عنوان یکی از پنج نگرانی برتر تجارت خود رتبه بندی کرده اند. .

خوشبختانه ، کارشناسان امنیتی به بسیاری از مشاغل کمک کرده اند تا ریسک را با استفاده از چارچوب های عمیق دفاعی  که در یک محیط دائمی در حال تغییر است ، کاهش دهند. ما پنج روش برتر را که به سازمان ها کمک می کند تا ریسک خرید را کاهش دهند برای شما آورده ایم ، از جمله:

 • اطمینان از هم ترازی اجرایی
 • برنامه های امن
 • برنامه های خود را بطور پیش فرض ایمن کنید
 • بینش عملی را بدست آورید
 •  اتوماسیون و DevSecOps

در این مقاله ما در مورد تهدیدات امنیتی و فن آوری هایی که باید در سال ۲۰۲۰ با آن ها مقابله کنیم برای شما آورده ایم

حملات خودکار افزایش می یابد

Hoonarjo 2.jpga - 5 روند برتر امنیت سایبری که باید در سال 2020 آماده شوید

حملات خودکار برای هر مشاغل با حضور آنلاین مشکل است.  هر وب سایت ، برنامه تلفن همراه و API ها شبانه روز توسط ربات ها مورد حمله قرار می گیرند.

 در سال ۲۰۱۹ ، فقط ۵۷٫۸ درصد از ترافیک وب از طریق انسانهای واقعی حاصل شده , بقیه مربوط به رباتها است. در حالی که برخی از رباتها مورد استقبال مشاغل قرار می گیرند (مانند موتورهای جستجو) برخی دیگر خطرناک هستند. ربات های بد ۲۱٫۸ درصد از کل ترافیک وب امروز را تشکیل می دهند و انتظار می رود که در سال ۲۰۲۰ افزایش یابد.


بیشتر بخوانید >> نحوه جلوگیری از اطلاعات غلط SEO


شرکت ها در هر صنعت مورد حمله رباتهای های بد قرار می گیرند ، اما شرکت های تجارت الکترونیکی به ویژه آسیب دیده اند. به همین دلیل ما اولین گزارش مربوط به صنعت را در رباتهای تجارت الکترونیکی توسعه دادیم. در آن ، ما ۱۶٫۴ میلیارد درخواست از ۲۳۱ حوزه بین المللی برای کشف یافته های کلیدی مانند:

 • ۳۰٫۸ درصد از ترافیک به سایت های تجارت الکترونیک ربات ها مطعلق است
 • ۱۷٫۷ درصد از ترافیک به سایت های تجارت الکترونیکی ناشی از ربات های بد مطعلق است
 • ۲۳٫۵ درصد از این ربات های بد طبقه بندی شده اند

تجارت ها به اعتماد صفر عادت خواهند کرد

Hoonarjo 2.jpgaq - 5 روند برتر امنیت سایبری که باید در سال 2020 آماده شوید

اعتماد صفر مفهومی است که در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت تحلیلگر Forrester با همکاری مؤسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) معرفی شد. این مبتنی بر چارچوبی از کنترل های دسترسی دقیق است که به طور پیش فرض به کسی اعتماد نمی کند ، حتی آنهایی که قبلاً در محیط شبکه قرار دارند.

براساس بررسی اولویت های امنیتی IDG در سال ۲۰۱۸ ، ‘هفتاد و یک درصد از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات متمرکز بر امنیت از الگوی اعتماد صفر آگاه هستند و هشت درصد نیز قبلاً فعالانه از آن در سازمان های خود استفاده می کنند ، در حالی که ده درصد دیگر آن راکنترل می کنند. 

در سال ۲۰۲۰ ، من اعتقاد دارم كه وقتی در مورد امنیت داده ها صحبت می كنیم ، در مورد اعتماد صفر نیز صحبت خواهیم كرد. پدافندهای امنیتی منسوخ شده و مبتنی بر محیط به طور کلی به خودیها اعتماد داشتند (دسترسی محدود) به داده های سازمانی دارند و بر محافظت از محیط شبکه از افراد خارجی متمرکز شده اند. امروزه ، محیط متخلخل و غیرقابل توصیف است. اعتماد صفر مدلی را ارائه می دهد که با چشم انداز معاصر فناوری اطلاعات مطابقت داشته باشد ، جایی که تمایز بین خودی و افراد خارجی تا حد زیادی بی ربط است.